Basketball Vereniging Oegstgeest

De jurytaken

Je vindt hier de jurytaken de komende week, alle met jurytaken en de historie.

Voor de redactie van de nieuwsbrief is de weekeind tabel hier te vinden.

  • Alle ingedeeld
  • Afgelopen maand gespeeld

Alles

Datum Tijd Wedstrijd Fluiters Tafelaars Zaalwacht
27 October 10:30 BV Oegstgeest X10 1 tegen
Solar systemen-Grasshoppers X10 4
Bas Treffers
Paul Treffers
Ouders
Sander Hexspoor
27 October 10:30 BV Oegstgeest MSE 2 tegen
Lokomotief MSE 4
David Brand
Sander Hexspoor
Quinten van Vliet
Simone Peirone
Sander Hexspoor
27 October 12:30 BV Oegstgeest MSE 3 tegen
Klipperstars MSE 2
Sean van der Weijden
Jeroen van Oosterhoud
Tom Beverwijk
Lars Beverwijk
03 November 18:30 BV Oegstgeest M20 1 tegen
Novo Stars M20 1
Nabil Ezzine
Rinus van Haaster
Seraphin Cyiza
03 November 20:30 BV Oegstgeest MSE 1 tegen
BV Juventus MSE 1
Rutger van Leeuwen
Luc de Mooij
Guus Jansma
Joost van Steen
10 November 11:30 BV Oegstgeest X10 1 tegen
Zoebas X10 2
Borre Arentsen
Rutger van Leeuwen
Ouders
10 November 11:30 BV Oegstgeest M18 1 tegen
BV Alphia M18 1
Sven Laken
Luc de Mooij
Guus Jansma
Finn Brabant
10 November 13:30 BV Oegstgeest X12 2 tegen
Westland Stars X12 1
Bas Treffers
Paul Treffers
Ouders
10 November 13:30 BV Oegstgeest M20 1 tegen
Den Haag Seagulls M20 1
Sander Hexspoor
Bjarke von Oven
Kai McGregor
Nicolas Cammelbeeck
10 November 15:30 BV Oegstgeest MSE 3 tegen
S.B.U. MSE 4
Dirk Heine
Patrick Hogewoning
Raphaël Kok
Merijn Locher
10 November 15:30 BV Oegstgeest X12 1 tegen
Bouncers Basketball V12 1
Luuk Knijnenburg
Jasper Vrijenhoek
Ouders
10 November 17:30 BV Oegstgeest MSE 2 tegen
Jump MSE 1
Peter Lindenburg
Tjeerd Mieremet
Sander Ottenheim
Paul Schut
24 November 18:30 BV Oegstgeest M20 1 tegen
Flax Field Fighters M20 1
Seraphin Cyiza
Ismail Egal
Nabil Ezzine
Thomas Diehl
24 November 20:30 BV Oegstgeest MSE 1 tegen
HBV The Jumpers MSE 2
Sven Laken
Luc de Mooij
Guus Jansma
Joost van Steen
25 November 13:30 BV Oegstgeest X10 1 tegen
Lokomotief X10 2
Seraphin Cyiza
Ouders
02 December 13:30 BV Oegstgeest X14 2 tegen
MSV Basketbal X14 2
Bram van Egmond
Alec Bingley
02 December 13:30 BV Oegstgeest X14 3 tegen
Forwodians X14 2
Bob Philippo
Paul Schuivens
02 December 15:30 BV Oegstgeest M16 1 tegen
Zoebas M16 2
Isabelle Schuivens
Mara Kespi
02 December 15:30 BV Oegstgeest X14 1 tegen
BS Leiden X14 3
Nigel Hu
Benjamin Frigo
08 December 18:30 BV Oegstgeest M20 1 tegen
Binnenland M20 1
Seraphin Cyiza
Ismail Egal
Nabil Ezzine
Thomas Diehl
08 December 18:30 BV Oegstgeest X14 1 tegen
HBV The Jumpers X14 1
Robert van Merweland
Rinus van Haaster
Alessandro Francisco
08 December 20:30 BV Oegstgeest MSE 1 tegen
EBV Baros MSE 2
Borre Arentsen
Rutger van Leeuwen
Joost van Steen
Finn Brabant
09 December 13:30 BV Oegstgeest X12 2 tegen
New Stars X12 1
Marieke Bosch
Sybrand van Luik
Ouders
Marieke Bosch
09 December 13:30 BV Oegstgeest X12 1 tegen
Lokomotief X12 1
Twan Smits
Sergio Giannini
Dorel Smits-Hoekstra
Ouders
Marieke Bosch
09 December 15:00 BV Oegstgeest M18 1 tegen
Zoebas M18 3
Sander Hexspoor
Peter Lindenburg
Mara Kespi
Fleur Colijn
Sander Hexspoor
09 December 15:00 BV Oegstgeest X14 2 tegen
DAS X14 2
Bas Treffers
Paul Treffers
Julia van Oosten
Lisette Niyitegeka
Sander Hexspoor
09 December 17:00 BV Oegstgeest MSE 3 tegen
Forwodians MSE 2
Sean van der Weijden
Jeroen van Oosterhoud
Victor ten Voorde
Sytze Visscher
Maurice Schuivens
09 December 17:00 BV Oegstgeest X14 3 tegen
CobraNova X14 4
Dirk Heine
Wesley de Wekker
Jascha Hinrichs
Jan Hiemstra
Maurice Schuivens
09 December 19:00 BV Oegstgeest MSE 2 tegen
BS Leiden MSE 4
Tjeerd Mieremet
Bjarke von Oven
Quinten van Vliet
Simone Peirone
Maurice Schuivens
09 December 19:00 BV Oegstgeest M16 1 tegen
DAS M16 2
David Brand
Maurice Schuivens
Isabelle Schuivens
Ludo Renault
Maurice Schuivens

Afgelopen maand gespeeld

Datum Tijd Wedstrijd Fluiters Tafelaars Zaalwacht
13-10-2018 20:00 BV Oegstgeest MSE 1 tegen BV Leiderdorp MSE 1
13-10-2018 18:00 BV Oegstgeest M16 1 tegen Solar systemen-Grasshoppers M16 3 Maurice Schuivens
Wesley de Wekker
Cerren Krebber
Kilian Koet
13-10-2018 18:00 BV Oegstgeest M20 1 tegen B.O.B. M20 2 Sean van der Weijden
Jeroen van Oosterhoud
Reggie Pinas
Jules Sikken
13-10-2018 16:00 BV Oegstgeest MSE 2 tegen Zoebas MSE 2 Sven Laken
Luc de Mooij
Jascha Hinrichs
Jan Hiemstra
13-10-2018 16:00 BV Oegstgeest X14 1 tegen Forwodians X14 1 Borre Arentsen
Rutger van Leeuwen
Sem Barenbrug
Koen Halma
13-10-2018 14:00 BV Oegstgeest X14 3 tegen BV Leiderdorp X14 1 Dirk Heine
Luuk Knijnenburg
Sasha Petersen
Sander Ottenheim
13-10-2018 14:00 BV Oegstgeest MSE 3 tegen LUSV Basketbal MSE 4 Patrick Hogewoning
Jasper Vrijenhoek
Pepijn van Straalen
Bardia Saeidpour Parizi
13-10-2018 12:00 BV Oegstgeest X14 2 tegen HBV The Jumpers X14 2 Tjeerd Mieremet
Bjarke von Oven
Mara Kespi
Fleur Colijn
Sander Hexspoor
13-10-2018 12:00 BV Oegstgeest M18 1 tegen Novo Stars M18 1 Sander Hexspoor
Peter Lindenburg
Julia van Oosten
Lisette Niyitegeka
Sander Hexspoor
13-10-2018 10:30 BV Oegstgeest X12 1 tegen BS Leiden X12 4 Emil Price
Ismail Egal
Ouders
Ismail Egal
13-10-2018 10:30 BV Oegstgeest X12 2 tegen Jump X12 1 Sergio Giannini
Ouders
Ismail Egal
29-09-2018 18:00 BV Oegstgeest MSE 1 tegen LUSV Basketbal MSE 2 Sean van der Weijden
Jeroen van Oosterhoud
Tom Beverwijk
Lars Beverwijk
Maurice Schuivens
29-09-2018 18:00 BV Oegstgeest M16 1 tegen Bouncers Basketball M16 3 Maurice Schuivens
Wesley de Wekker
Riccardo Felloni
Isabelle Schuivens
Maurice Schuivens
29-09-2018 16:00 BV Oegstgeest X14 3 tegen BV Alphia X14 1 Alessandro Francisco
Thomas Diehl
Bob Philippo
Paul Schuivens
Ismail Egal
29-09-2018 16:00 BV Oegstgeest MSE 2 tegen LUSV Basketbal MSE 3 Robert van Merweland
Ismail Egal
Victor ten Voorde
Sytze Visscher
Ismail Egal
29-09-2018 14:00 BV Oegstgeest X14 2 tegen Bouncers Basketball X14 2 Luuk Knijnenburg
Jasper Vrijenhoek
Isabelle Schuivens
Fleur Colijn
Sander Hexspoor
29-09-2018 14:00 BV Oegstgeest MSE 3 tegen Binnenland MSE 4 Dirk Heine
Patrick Hogewoning
Julia van Oosten
Lisette Niyitegeka
Sander Hexspoor
29-09-2018 12:00 BV Oegstgeest X12 2 tegen Zoebas X12 2 Bas Treffers
Paul Treffers
Ouders
Paul Treffers
29-09-2018 12:00 BV Oegstgeest M18 1 tegen DAS M18 3 David Brand
Bjarke von Oven
Nigel Hu
Benjamin Frigo
Paul Treffers
29-09-2018 10:30 BV Oegstgeest X10 1 tegen Lokomotief X10 2 Luc de Mooij
Joost van Steen
Ouders
Maurice Schuivens
29-09-2018 10:30 BV Oegstgeest X12 1 tegen BS Leiden X12 3 Guus Jansma
Twan Smits
Dorel Smits-Hoekstra
Ouders
Maurice Schuivens
22-09-2018 10:30 BV Oegstgeest X10 1 tegen Zoebas X10 2 Seraphin Cyiza
Maurice Schuivens
Ouders
Maurice Schuivens
© Basketball Vereniging Oegstgeest 2015