Basketball Vereniging Oegstgeest

De jurytaken

Je vindt hier de jurytaken de komende week, alle met jurytaken en de historie.

Voor de redactie van de nieuwsbrief is de weekeind tabel hier te vinden.

  • Alle ingedeeld
  • Afgelopen maand gespeeld

Alles

Datum Tijd Wedstrijd Fluiters Tafelaars Zaalwacht
24 February 18:30 BV Oegstgeest MSE 1 tegen
Goba MSE 1
Luuk Knijnenburg
Wesley de Wekker
Anthony Cala Rodriguez
Arthur van der Hoek
Luuk Knijnenburg
24 February 18:30 BV Oegstgeest X12 1 tegen
BS Leiden V12 1
Tom Beverwijk
Dirk Heine
Ouders
Luuk Knijnenburg
24 February 20:30 BV Oegstgeest M22 1 tegen
Almere Pioneers M22 1
Thomas Brouwer
Pieter Klompmaker
Raymond Schijf
Do Verhagen
Luuk Knijnenburg
04 March 14:00 BV Oegstgeest MSE 4 tegen
Utrecht Bull's MSE 5
Jeroen Beumer
Jeroen Beumer
10 March 18:30 BV Oegstgeest MSE 2 tegen
Jump'80 MSE 1
Pieter Klompmaker
Robin Lovink
Raymond Schijf
Do Verhagen
Maurice Schuivens
10 March 18:30 BV Oegstgeest M16 1 tegen
BV Leiderdorp M16 2
LUSV Scheidsrechter
Maurice Schuivens
10 March 20:30 BV Oegstgeest MSE 1 tegen
Cady '73 MSE 2
Robert van Merweland
Rinus van Haaster
Francesco Petrone
Alessandro Francisco
11 March 10:30 BV Oegstgeest M14 1 tegen
Forwodians M14 1
LUSV Scheidsrechter
11 March 10:30 BV Oegstgeest X12 1 tegen
HBV The Jumpers X12 1
Guus Jansma
Ouders
11 March 12:30 BV Oegstgeest M18 1 tegen
Zoebas M18 1
Patrick Hogewoning
Luuk Knijnenburg
Sijm Labordus
Jules Sikken
11 March 12:30 BV Oegstgeest M14 2 tegen
BV Alphia M14 1
LUSV Scheidsrechter
Cerren Krebber
Kilian Koet
11 March 14:30 BV Oegstgeest M22 1 tegen
Dunkinn M22 1
Raphaël Kok
Merijn Locher
11 March 14:30 BV Oegstgeest V14 1 tegen
BV Squirrels V14 1
LUSV Scheidsrechter
Paul Schut
Dimitri Zwager
11 March 16:30 BV Oegstgeest M18 2 tegen
Dunkinn M18 1
Romy van de Lageweg
Tijmen Ottenheim
Kyra Banks
Lisette Niyitegeka
17 March 10:30 BV Oegstgeest X12 2 tegen
MSV Basketbal X12 2
Remco Hofland
Paul Treffers
Ouders
Maurice Schuivens
17 March 12:30 BV Oegstgeest MSE 4 tegen
Forwodians MSE 4
Sander Hexspoor
24 March 16:00 BV Oegstgeest M14 1 tegen
Westland Stars M14 1
Nabil Ezzine
Sergio Giannini
Sybrand van Luik
Kai McGregor
Maurice Schuivens
24 March 16:00 BV Oegstgeest M14 2 tegen
Jump IJsselstein M14 2
LUSV Scheidsrechter
Niek van der Zande
Nicolas Cammelbeeck
Maurice Schuivens
24 March 18:00 BV Oegstgeest MSE 2 tegen
Hurricanes MSE 2
Reinier Heruer
Simon van Impelen
Gijs van Knippenberg
Bram Jansen
24 March 18:00 BV Oegstgeest M18 2 tegen
Blue Drakes M18 1
Jeroen Beumer
Thomas Brouwer
Bram van Egmond
Alec Bingley
24 March 20:00 BV Oegstgeest MSE 1 tegen
Rebound MSE 1
Seraphin Cyiza
Ismail Egal
Max van Polanen
24 March 20:00 BV Oegstgeest M18 1 tegen
BS Leiden M18 3
Rinus van Haaster
Francesco Petrone
Neal Bouckaert
Alessandro Francisco
07 April 13:30 BV Oegstgeest X12 2 tegen
Zoebas X12 2
Lars Beverwijk
Maurits Rietvelt
Ouders
07 April 15:30 BV Oegstgeest M20 1 tegen
Eem '78 M20 1
Ismail Egal
14 April 12:00 BV Oegstgeest X12 1 tegen
Lokomotief X12 2
Emil Price
Ouders
14 April 12:00 BV Oegstgeest X12 2 tegen
Jump X12 1
Ouders
14 April 14:00 BV Oegstgeest M18 2 tegen
BV Voorne M18 1
Anthony Cala Rodriguez
Sean van der Weijden
14 April 14:00 BV Oegstgeest M14 1 tegen
BS Leiden M14 4
Wesley de Wekker
LUSV Scheidsrechter
14 April 16:00 BV Oegstgeest M22 1 tegen
River Trotters M22 1
Seraphin Cyiza
Ismail Egal
Brian Berkhout
Alessandro Francisco
14 April 16:00 BV Oegstgeest M18 1 tegen
DAS M18 1
Nabil Ezzine
Robert van Merweland
Neal Bouckaert
Niek van der Zande
14 April 18:00 BV Oegstgeest MSE 2 tegen
HBV The Jumpers MSE 3
Pieter Klompmaker
Robin Lovink
Raymond Schijf
Do Verhagen
14 April 18:00 BV Oegstgeest M16 1 tegen
Jump M16 1
LUSV Scheidsrechter
14 April 20:00 BV Oegstgeest MSE 1 tegen
UVV S.V.O. Basketball MSE 1
Rinus van Haaster
Francesco Petrone
21 April 14:00 BV Oegstgeest M14 2 tegen
New Stars M14 2
LUSV Scheidsrechter
Maurice Schuivens
21 April 14:00 BV Oegstgeest V14 1 tegen
Helmink Heroes Zwijndrecht V14 1
David Brand
Riccardo Felloni
Maurice Schuivens
21 April 16:00 BV Oegstgeest M20 1 tegen
BV Krimpen M20 1
Peter Lindenburg
Bjarke von Oven
Paul Treffers
21 April 18:00 BV Oegstgeest MSE 4 tegen
Punch MSE 8
Thomas Brouwer
Reinier Heruer
Paul Treffers
30 April 8:30 BV Oegstgeest M22 1 tegen
Jump IJsselstein M22 1
Maurice Schuivens
30 April 9:00 BV Oegstgeest MSE 2 tegen
LUSV Basketbal MSE 2
Maurice Schuivens
12 May 12:00 BV Oegstgeest M16 1 tegen
Solar systemen-Grasshoppers M16 2
Maurice Schuivens
12 May 14:00 BV Oegstgeest MSE 2 tegen
CobraNova MSE 3
Maurice Schuivens

Afgelopen maand gespeeld

Datum Tijd Wedstrijd Fluiters Tafelaars Zaalwacht
17-02-2018 20:30 BV Oegstgeest M18 2 tegen Rotterdam Basketbal M18 3 Tjeerd Mieremet
Luca Giannini
Gijs van Knippenberg
Bram Jansen
Marieke Bosch
17-02-2018 20:30 BV Oegstgeest M18 1 tegen MSV Basketbal M18 1 Sander Hexspoor
Ismail Egal
Bram van Egmond
Alec Bingley
Marieke Bosch
17-02-2018 18:30 BV Oegstgeest X12 2 tegen Dunkinn X12 1 Borre Arentsen
Twan Smits
Dorel Smits-Hoekstra
Ouders
Maurice Schuivens
17-02-2018 18:30 BV Oegstgeest M14 1 tegen MSV Basketbal M14 2 Luc de Mooij
Sergio Giannini
Max van Polanen
Kai McGregor
Maurice Schuivens
10-02-2018 20:30 BV Oegstgeest M20 1 tegen Bourgondie M20 1 Sander Hexspoor
Bas Hofland
Jascha Hinrichs
Jan Hiemstra
Sander Hexspoor
10-02-2018 18:30 BV Oegstgeest X12 1 tegen BV Leiderdorp X12 1 Riccardo Felloni
Patrick Hogewoning
Ouders
Maurice Schuivens
10-02-2018 18:30 BV Oegstgeest M16 1 tegen Zoebas M16 2 David Brand
Tjeerd Mieremet
Alberto Popescu Cabo
Sean van der Weijden
Maurice Schuivens
03-02-2018 20:30 BV Oegstgeest MSE 4 tegen Westland Stars MSE 4 Anthony Cala Rodriguez
Dirk Heine
Tom Beverwijk
Arthur van der Hoek
Sander Hexspoor
03-02-2018 18:30 BV Oegstgeest M22 1 tegen BV Leiderdorp M22 1 Remco Hofland
Bjarke von Oven
Simone Peirone
Nikola Trikic
Sander Hexspoor
03-02-2018 18:30 BV Oegstgeest M20 1 tegen Flax Field Fighters M20 1 Sander Hexspoor
Peter Lindenburg
Bas Hofland
Anchel Gonzales
Sander Hexspoor
28-01-2018 13:30 BV Oegstgeest X12 2 tegen BS Leiden X12 4
27-01-2018 20:30 BV Oegstgeest M22 1 tegen Bouncers Basketball M22 1 Maurice Schuivens
Victor ten Voorde
Sytze Visscher
Maurice Schuivens
27-01-2018 18:30 BV Oegstgeest X12 1 tegen River Trotters X12 1 Ouders
Maurice Schuivens
27-01-2018 18:30 BV Oegstgeest M16 1 tegen Aardamse Basketball Club M16-1 M16 1 Luuk Knijnenburg
Wesley de Wekker
Maurice Schuivens
© Basketball Vereniging Oegstgeest 2015